Hvac Otomasyon Sistemleri

Minimum enerji ile maksimum verime ulaşmanızı sağlayacak her türlü iklimlendirme projelerinize hizmet sağlayabiliriz.

Akıllı Ev Otomasyon Sistemleri

Minimum enerji ile Evinizdeki elektronik cihazların, ışıkların, ısıtma/soğutma sistemlerinin, garaj/giriş kapılarının, perde ve panjurların otomatik olarak kontrolünü sağlamanıza yardımcı olabiliriz.

Bina Otomasyon Sistemleri

Her türlü bina otomasyonu projelerinizde, hvac,aydınlatma,güvenlik,alarm ve daha bir çok sistemin izlenmesini ve kontrolünü sağlamanıza yardımcı olabiliriz.

Aydınlatma Otomasyon Sistemleri

Her türlü aydınlatma projelerinizi otomasyon ile modern hale getirebilir, aydınlatma otomasyonu ile enerji tasarrufu edebilir ve dilediğiniz yerden aydınlatmanızı kontrol edebilirsiniz.

Raporlama Sistemleri

Sisteminizde bulunan değerlerin sürekli olarak kaydedilmesi, sizin belirleyeceğiniz tarih ve saat aralıklarında istediğiniz formatta raporlanması.

DDC ve MCC Panoları

İhtiyaçlarınıza uygun projelendirme ve panoların imalatını yapabiliriz.

Sera Otomasyon Sistemleri

Sera otomasyonu ile seranızın içinin hangi sıcaklıkta olması gerektiğini ve sıcaklık kontrolünü rahatlıkla yapabilmenizi sağlayabilir, aynı zamanda sulamanın ne zaman başlaması gerektiğini siz belirleyebilirsiniz. Sera otomasyonu çözümlerinizde sizlere yardımcı olabiliriz.

Endüstriyel Otomasyon Sistemleri

Endüstriyel otomasyon ile maliyetinizi düşürebilir, işletmenize üretkenlik,esneklik ve yüksek kalite gibi birçok avantajı sizlere sunabilir, endüstriyel otomasyon projelerinize çözümler bulabiliriz.